14 березня в Україні відзначається День українського добровольця

Це свято людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист своєї Батьківщини і захищають рідну землю від загарбників.

Березень 2014 року увійшов у новітню історію України завдяки фактичній анексії Криму військами РФ та початку воєнних дій  у південно-східних регіонах України.

Перші роки неоголошеної війни, були важкими для нашої держави. Сьогодні, споглядаючи на ті події, можна із впевненістю відзначити одну із вирішальних ролей саме добровольчих батальйонів у відстоюванні територіальної цілісності  та суверенітету України.

Ми не маємо жодних повних реєстрів із даними про кількість добровольців, їхніми прізвищами та іменами, але всі ці роки показали яскраві приклади самовідданості воїнів-добровольців. Показовим є й той факт, що серед добровольців різних батальйонів були і є не тільки українці, а й наші побратими з інших країн, які  впевнені, як і ми, що наш «північний сусід» – це агресор, який будь якою ціною хоче залишити нашу країну під своїм впливом.

Ми мусимо шанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України. Наша держава та кожен з нас має сприяти подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, посиленню суспільної уваги і турбуватись про учасників добровольчих формувань та підтримувати таку важливу  ініціативу громадськості.

Ми дякуємо Вам, добровольці , за те, що ви, не задумуючись ні на хвилину, стали на захист  України. Дякуємо всім, хто воював у перші дні, і воює зараз, й хочемо сказати вам «дякуємо» особисто за мирне небо над нами та вшанувати ваших загиблих побратимів.

Ми завжди пам’ятатимемо  подвиг добровольчих формувань!

2020-03-13
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх