ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОСТІ, БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ТОРГІВЛІ, СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА, ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ТА РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ

12 березня 2020 року відбулося засідання постійної комісії з питань промисловості, будівництва, транспорту, торгівлі, сільського господарства, земельних відносин та розвитку туризму.

На засіданні були присутні наступні члени комісії: Геліч А.С., Губчик Л. М., Жилко О.С., Лащ Т. Г., Олешкевич В.П.

Інші відсутні з поважних причин.

На порядок денний виносилося 8 питань.

Голова Любешівської районної державної адміністрації Фесика С. І. доповів по питаннях «Про результати виконання Програми економічного і соціального розвитку Любешівського району на 2019 рік. Про Програму економічного і соціального розвитку Любешівського району на 2020 рік» та Звіт «Про здійснення повноважень, делегованих районною радою районній державній адміністрації за 2019 рік».

Також на комісії слухались питання:

– Про хід виконання у 2019 році регіональної Програми розвитку земельних відносин у Любешівському районі на 2017–2020 роки.

– Про продовження на 2020 рік терміну дії Програми забезпечення містобудівною документацією населених пунктів та території Любешівського району на 2011-2019 роки.

– Про хід виконання Програми протидії незаконному видобутку корисних копалин на території району у 2019 рік.

– Про продовження на 2020 рік терміну дії Програми протидії незаконному видобутку корисних копалин на території району на 2016-2019 роки.

– Про результати виконання Комплексної програми розвитку галузі агропромислового комплексу в районі на 2019 рік.

Всі проєкти рішень постійної комісії з питань промисловості, будівництва, транспорту, торгівлі, сільського господарства, земельних відносин та розвитку туризму були підтримані одноголосно.

2020-03-13
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх