Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності, боротьби із злочинністю

11 березня 2020 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності, боротьби із злочинністю.

На засіданні були присутні наступні члени комісії:

Добровольська Г. Ф., Коренчук Т. Ю., Хрупчик В. М., Хомич А. В.

Відсутні з поважних причин: Олішкевич П. М., Хвесик С. В.

На засіданні було розглянуто 11 питань.

Зокрема, члени комісії заслухали голову Любешівської районної державної адміністрації Фесика Сергія Івановича по питаннях: «Про результати виконання Програми економічного і соціального розвитку Любешівського району на 2019 рік. Про Програму економічного і соціального розвитку Любешівського району на 2020 рік» та «Про Звіт про здійснення повноважень, делегованих районною радою районній державній адміністрації за 2019 рік».

Начальник Любешівського відділення поліції Камінь-Каширського відділу Головного управління Національної поліції у Волинській області Хвесик Володимир Сергійович доповів про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району за 2019 рік, а заступник керівника Маневицької місцевої прокуратури Панасюк Володимир Валерійович про результати діяльності Маневицької місцевої прокуратури на території Любешівського району за 12 місяців 2019року.

Заслухали також керівника апарату Любешівської районної державної адміністрації Ковальчук Тамару Іванівну по питанню «Про результати виконання Програми забезпечення виконання районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2019 рік. Про Програму забезпечення виконання Любешівською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2020 рік» та головного спеціаліста з питань мобілізаційної та оборонної роботи апарату райдержадміністрації Бусько Наталію Костянтинівну по питанню «Про внесення змін та доповнень до Програми підтримки окремих військових формувань та забезпечення виконання інших завдань з оборони у 2020 році».

Заступник голови районної ради Чикида Марія Тимофіївна доповіла по наступних питаннях: «Про внесення змін до рішення Любешівської районної ради від 29. 01. 2018 року №22/4 «Про закріплення депутатів Любешівської районної ради сьомого скликання за виборчими округами», «Про підтримку звернення депутатів Кам’янської районної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо перегляду запроваджених правил нормативно-грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення у 2018 році» та «Про підтримку звернення депутатів Кам’янської районної ради до Президента України та Прем’єр-міністра України щодо відміни постанови НКРЕКП про абонплату за транспортування газу».

Також заслухали питання «Про затвердження списку присяжних Любешівського районного суду Волинської області», по якому доповіла начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради Швирид Надія Володимирівна.

В основному були підтримані всі проєкти рішень, крім питання «Про внесення змін та доповнень до Програми підтримки окремих військових формувань та забезпечення виконання інших завдань з оборони у 2020 році», по якому проголасували: «За» – 3, «Проти» – 0, «Утрималось» – 1, «Не голосувало» – 0.

2020-03-12
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх