Відбулося засідання комісії районної ради з гуманітарних питань

Сьогодні, в ході підготовки до пленарного засідання тридцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання відбулося засідання постійної комісії районної ради з гуманітарних питань. У роботі комісії взяли участь голова районної ради Петро Нагорний, голова районної державної адміністрації Сергій Фесик, заступник голови районної ради Марія Чикида, депутат Волинської обласної ради Микола Бущук та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Сергій Фесик, голова районної державної адміністрації, представив на розгляд депутатів звіт про здійснення повноважень, делегованих районною радою районній державній адміністрації за 2019 рік та проінформував членів комісії про результати виконання Програми економічного і соціального розвитку Любешівського району на 2019 рік. Також озвучив актуальні проблемні питання, які потребують першочергового вирішення у 2020 році.

Особливо активно присутні обговорювали питання харчування дітей у навчальних закладах району. Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Зінаїда Оласюк зауважила, що на даний час тендер оголошено, але не зареєстровано жодної пропозиції від учасників.

Заступник головного лікаря КНП «ЦПМСД Любешівської селищної ради Світлана Трохимук та медичний директор комунального некомерційного підприємства «Любешівська центральна районна лікарня» Любешівської районної ради Андрій Гук проінформували про внесення змін до Програм розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини на 2018-2020 роки та Районної програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Любешівська центральна районна лікарня» Любешівської районної ради на 2019-2020 роки.

Члени постійної комісії заслухали начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Зінаїду Оласюк а саме: про хід виконання у 2019 Районної цільової програми соціального захисту населення на 2019-2022 роки, про хід виконання у 2019 Районної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2018-2019 роки та про внесення змін до Районної програми виконання рішень суду на 2020-2021 роки.

Досить жваво відбувся розгляд питань «Про хід виконання у 2019 році Районної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016 – 2020 роки» та «Про затвердження плану розвитку мережі закладів загальної середньої освіти Любешівської районної ради. Інформувала по даних питаннях Неля Свищ – начальник відділу освіти та культури райдержадміністрації

З усіх розглянутих питань порядку денного засідання комісії були прийняті відповідні висновки, надані пропозиції та рекомендовані для розгляду на сесії районної ради.

2020-03-10
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх