Волинську обласну інфекційну лікарню перевірили на готовність приймати людей у разі поширення коронавірусної інфекції.ВІДЕО

Заступниця голови облдержадміністрації Світлана Мишковець відвідала КП «Волинська обласна інфекційна лікарня», аби перевірити стан готовності головного інфекційного закладу регіону, який при необхідності використовуватимуть для прийому пацієнтів з підозрою на коронавірус.

Нагадаємо, в Україні жодного лабораторно підтвердженого випадку COVID-19 не зафіксовано. Однак, нині найкращий захист – профілактика. Тож в області вживають усі профілактичних заходів, аби запобігти поширенню коронавірусу на територію України.

Так, в області визначено два медичних заклади, які готові до роботи у складних умовах на випадок боротьби з коронавірусом – це обласна інфекційна лікарня та перинатальний центр, куди зможуть звертатися вагітні.

Як розповів головний лікар обласної інфекційної лікарні Руслан Морочковський, у закладі наявна достатня кількість усіх необхідних індивідуальних засобів захисту, яких вистачить на перші дні боротьби з хворобою. Також в медзакладі підготовленні 4 спеціальні бокси та 10 ліжкомісць для ізоляції пацієнтів із підозрою на хворобу та тих, у кого наявність гострої респіраторної інфекції спричиненої коронавірусом буде підтверджена.

«У нас наявні ізольовані бокси для госпіталізації можливо інфікованих, з відповідною ізольованою вентиляційною системою. Окрім того, наявні засоби індивідуального захисту для персоналу. Також при інфекційній лікарні є відділення інтенсивної терапії, де є апарати штучної вентиляції легень, є кисневі концентратори, які у разі необхідності використовуватимуть. Ну і, звичайно, є усі необхідні засоби дезінфекції», – розповів Руслан Морочковський.

Окрім цього, усі працівники лікарні, включаючи молодший медичний персонал,  пройшли відповідний інструктаж, тож знають правильний алгоритм дій при загостренні ситуації.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

 

2020-02-27
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх