«Волинь готова до ймовірних випадків захворювання на коронавірус» – управління охорони здоров’я області

Усі медичні заклади області отримали інструктаж щодо алгоритму дій, у разі підозри на недугу, викликану коронавірусом. В рамках протиепідемічної роботи, визначено базові медичні заклади, дислокацію бригад невідкладної допомоги, проводиться скринінг на усіх митних пунктах пропуску та забезпечено усі медичні заклади засобами індивідуального захисту.

Про це розповів заступник начальника управління охорони здоров’я Волинської облдержадміністрації Валентин Вітер на брифінгу щодо епідемічної ситуації в області 26 лютого.

Посадовець зазначив, що в області визначено два базових заклади, які готові приймати хворих на коронавірусну інфекцію. Це  – Волинська обласна клінічна лікарня та Волинський обласний перинатальний центр, де лікуватимуть вагітних жінок. Разом з тим, визначено дві бригади швидкої допомоги – одна з яких базується в Луцьку, інша – в Ковелі. Вони виїжджатимуть лише до хворих, у яких є підозра на коронавірус. Бригади спецавтомобілів мають повний комплект індивідуального захисту.

За словами директора КП «Обласний Центр громадського здоров’я» Волинської обласної ради Сергія Новосада, в області діє обласна міжвідомча протиепідемічна комісія, яку очолює заступниця голови ОДА Світлана Мишковець. Сьогодні вона, разом з колегами, інспектує рівень підготовки Волинської обласної інфекційної лікарні щодо умов перебування на лікування ймовірних пацієнтів. Разом з тим, представники протиепідемічної комісії перевірять митні пункти пропуску на дотримання вимог щодо обстеження осіб, якій перетинають кордон, в’їжджаючи на територію Волинської області.

До слова, посадовці застерігають волинян від паніки та скуповуванням засобів індивідуального захисту. Сергій Новосад наголошує, що від респіраторних захворювань захищають лише спеціальні хірургічні маски, або респіратори спеціального типу, звичайні маски не запобігають навіть звичним для нас вірускам. Вона потрібна більше тим, хто занедужав, щоб вони не поширювали інфекції, або особам, які за ними доглядають та безпосередньо контактують.

На Волині, у закладах, які надаватимуть медичну допомогу хворим на коронавірус, вже зарезервовано 167 тисяч хірургічних масок та 200 респіраторів.

Джерело: https://voladm.gov.ua/new/volin-gotova-do-ymovirnih-vipadkiv-zahvoryuvannya-na-koronavirus-upravlinnya-ohoroni-zdorovya-oblasti/

2020-02-27
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх