20 лютого – День вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Шановні жителі Любешівщини!

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять наших громадян, які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській за честь, за волю, за право бути українським народом.

Шість років відділяють нас від тих страшних лютневих подій, які назавжди увійшли в історію України трагічними і кривавими сторінками. На Майдані українці стали справжніми братами і сестрами, а події Євромайдану спричинили докорінну зміну в душах, серцях та свідомості українців.

Їх назвали Небесною сотнею – сильні, освічені люди, представники різних професій та студенти − справжні патріоти своєї держави. Незалежно від національності та віку усіх їх об’єднала українська земля та бажання жити у вільній, демократичній, чесній країні. Вони були звичайними людьми, і  в останню мить віддали найдорожче – своє життя.

Небесна Сотня змінила Україну, зробила сильнішими нас. Тож не забуваймо про всіх тих, хто віддав за це своє життя! Будуймо всі разом незалежну процвітаючу державу. Пам’ятаймо воїнів української історії та творімо мирне і гідне майбутнє для наших дітей!

Герої не вмирають! Вічна пам’ять героям!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою голова районної ради Петро Нагорний

2020-02-20
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх