29 січня українці відзначають день пам’яті Героїв Крут

У кожної нації є символи самовідданості й подвигу. І День пам’яті Героїв Крут – із цього ряду.

29 січня ми вшановуємо пам’ять про курсантів військової школи, студентів та гімназистів, що рішуче, відстоюючи право українського народу жити у власній державі, душу й тіло поклали за самостійність, волю та незалежність Батьківщини. Михайло Грушевський у промові на могилі героїв сказав: «Ці юнаки поклали свої голови за визволення Вітчизни, і Вітчизна збереже про них вдячну пам’ять на віки вічні!»

Під Крутами творилася історія молодої держави, яка ціною неймовірних зусиль та трагічних втрат заявила про своє право бути вільною від ярма імперії. Відважні патріоти, які там захищали Україну – справжні Герої, завдяки яким і постала наша незалежність. Як і сучасні Герої, які на своїх плечах міцно тримають суверенітет держави і захищають свою Батьківщину.

Нині на сході України – війна, яка забирає життя патріотів, таких же юних хлопців, як і тих, які в 1918 році боролися за майбутнє нашої країни.

Схиляємо голови перед тими, хто захищав державні цінності майже сто років тому, і вклоняємося Героям сьогодення – Героям Небесної Сотні, котрі змінили хід історії України, Героям АТО (ООС), які виборюють незалежність України на Сході.

Подвиги молодих хлопців, справжніх патріотів України – це не просто наша історія, це – приклад для кожного, хто серцем вірний своїй Вітчизні.

Героям Слава! Слава Україні!

2020-01-29
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх