Любешівщина відзначила 101-річницю Соборності України

В історії становлення незалежності і соборності України, особливе місце займає день 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. Саме цей день – з’єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Української Народною Республікою ввійшов до національного календаря як День Соборності України.

З цієї нагоди  сьогодні, 22 січня в малому залі Центру культури і дозвілля Любешівської селищної ради відбулось урочисте зібрання. Серед присутніх – голова райдержадміністрації Сергій Фесик та голова районної ради Петро Нагорний.

«Більше 100 років  тому, Україна виборола право бути незалежною державою. Історія злуки ЗУНР і УНР чітко показує, що незалежність і соборність – це цінності, які не дані раз і назавжди, за них завжди потрібно дбати, їх потрібно захищати навіть ціною власного життя. У цей день ми особливо повинні задумуватись над істиною: незважаючи на те, де ми народилися чи живемо – ми є українцями. Це усвідомлення, а також пам’ять тих, хто віддав своє життя за свою країну – це те, що ми повинні передати нашим дітям», – зазначив у своєму виступі Сергій Іванович.

Упродовж усього дійства віншували присутніх патріотичними композиціями аматорський  колектив Центру культури та дозвілля селищної ради.

Відділ внутрішньої політики, організаційної роботи
та інформаційних технологій апарату районної
державної адміністрації

 

2020-01-22
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх