Вітання голови районної ради з нагоди 80-ї річниці утворення Любешівського району

Шановні жителі Любешівського району! Дорогі земляки!

18 січня виповнюється 80 років від дня утворення Любешівського району.

У цей день кожен з нас відчуває себе частиною великої родини, в якій народився і виріс, приїхав і залишився назавжди, відвідує її періодично, приїжджаючи з різних куточків.

Всі, хто завітав до нашого району відчувають особливу атмосферу затишку та спокою, тішаться його мальовничими краєвидами.

Як відомо, історія — це не тільки те, що відбувалося протягом певного періоду, а й те, що суспільство, громада, люди визнали за потрібне пам’ятати. Ми пишаємося славною історією нашого району. Це були по-справжньому величні роки становлення, зміцнення, злету, важких воєнних випробувань, повоєнної відбудови, творчого поступу вперед і вже у наші дні – утвердження нової незалежної України.

Тому відрадно, що за 80 років нам з вами, є, що пригадати, чим пишатися, на кого рівнятися, над чим працювати далі. Адже весь цей час, навчаючись у старшого покоління, намагаємось зберегти та примножити надбане. Район значно змінився у соціальному, економічному, духовному, культурному і освітньому розвитку. Незмінними залишилися лише щедра земля та її працьовиті люди, які протягом поколінь творили й продовжують створювати унікальну спадщину. Адже саме завдяки їх натхненню, самовідданості та наполегливості розвивається сучасний район. Прагнення до позитивних змін, до стабільного майбутнього наших дітей і сьогодні об’єднує жителів району — працівників сільського господарства, лікарів, вихователів, вчителів, усіх, хто спрямовує власні потенціал та досвід, сили та знання на благо нашого краю.

Я щиро дякую усім жителям району за професіоналізм, уміння жити і працювати на благо свого краю і України. Висловлюю слова безмежної вдячності людям, які всі ці 80 років обороняли, розбудовували та прославляли наш район. Нехай він назавжди залишається для вас найулюбленішим, найнадійнішим, найріднішим!

Від імені Любешівської районної ради та від себе особисто щиро вітаю всіх жителів з 80-річчям з дня утворення Любешівського району.

Бажаю миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій.

Нехай множиться добробут кожної оселі, добробут рідного села, району та держави!

Нехай кожному серцю, кожній родині цей день додасть тепла, надії і впевненості в майбутньому!

Божого Вам Благословення та нових звершень на благо рідного краю!

З повагою Голова Любешівської районної ради Петро Нагорний

 

2020-01-17
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх