СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Служба зайнятості продовжує вдосконалюватися. Так, задля побудови ефективних методів взаємодії держаної служби зайнятості з роботодавцями та особами, які шукають роботу, починаючи з січня 2020 року в роботу служби впроваджено Інститут «Консультант роботодавця».

Сьогодні фахівці Любешівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості відвідали ринкоутворююче підприємство ДП «Любешівагроліс». Метою зустрічі було виявлення кадрових потреб, які може задовольнити центр зайнятості, інформування про послуги центру зайнятості, та консультування з питань законодавства про працю і зайнятість.

Директор Любешівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Ольга Ковальчук наголосила на тому, що швидке та якісне укомплектування вільних робочих місць можливе завдяки застосуванню елементів рекрутингу. Адже, служба зайнятості володіє найбільшою базою шукачів роботи та безробітних, які розподіляються на профільні групи, що сприяє якості підбору необхідних фахівців та скороченню терміну укомплектування вакансій. Також успіху у співпраці сприятиме використання електронних сервісів центру зайнятості, які забезпечують обмін інформацією в режимі он-лайн.

На завершення зустрічі директор Любешівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Ольга Ковальчук та директор ДП «Любешівагроліс» Віктор Симонович підписали договір, в якому чітко визначені форми та напрямки співпраці.

2020-01-16
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх