Відбулося засідання чергової тридцять шостої сесії Любешівської районної ради сьомого скликання

Сьогодні, 20 грудня 2019 року, під головуванням голови Любешівської районної ради Петра Нагорного відбулося засідання чергової тридцять шостої сесії Любешівської районної ради сьомого скликання.

Цьому передувала робота  засідь президії та профільних постійних депутатських комісій, а яких детально були опрацьовані всі питання порядку денного сесії.

В роботі пленарного засідання чергової тридцять шостої сесії із 34 депутатів, взяли 26 депутатів. Інші відсутні з поважних причин.

У роботі сесії взяли участь  голова райдержадміністрації, заступник голови районної ради, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій і територіальних підрозділів органів виконавчої влади,  представники політичних партій, громадських організацій, засобів масової інформації,  інші.

Депутати розглянули 27 питань порядку денного, які стосувалися важливих аспектів життєдіяльності мешканців Любешівщини. Розпочали роботу із затвердження порядку денного та регламенту  сесії районної ради.

Депутати розглянули такі наступні питання:

 1. Про роботу голови районної ради за звітний період.
 2. Про продовження на 2020 рік терміну дії та внесення змін і доповнень до Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини на 2018 – 2019 роки.
 3. Про результати виконання Районної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2018-2019 роки. Про затвердження Районної програми підтримки учасників антитерористичної операції\операції Об’єднаних сил та членів їх сімей на 2020-2022 роки.
 4. Про внесення змін до Районної цільової програми соціального захисту населення на 2019-2022 роки.
 5. Про затвердження Районної програми забезпечення виконання рішень суду на 2020-2021 роки.
 6. Про встановлення вартості харчування учнів 1 – 4 класів, які не мають статусу постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, вихованців закладів дошкільної освіти Любешівського району та розміру батьківської плати за харчування дітей у ЗДО району на 2020 рік.
 7. Про продовження на 2020 рік терміну дії та внесення змін і доповнень до Районної програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Любешівська центральна районна лікарня» Любешівської районної ради на 2019 рік.
 8. Про затвердження Регламенту діяльності Наглядової ради комунального некомерційного підприємства «Любешівська центральна районна лікарня» Любешівської районної ради.
 9. Про програму підтримки окремих військових формувань та забезпечення виконання інших завдань з оборони у 2020році.
 10. Про продовження на 2020 рік терміну дії та внесення змін і доповнень до Програми розвитку місцевого самоврядування у Любешівському районі на 2018 – 2019 роки.
 11. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2018 № 31/5 «Про районний бюджет на 2019 рік».
 12. Про районний бюджет на 2020 рік.
 13. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Любешівського району» Хрупчику Івану Васильовичу посмертно.
 14. Про внесення змін та доповнень до Регламенту Любешівської районної ради сьомого скликання, затвердженого рішенням районної ради від 07.12.2015 № 2/3
 15. Про план роботи районної ради на І півріччя 2020 року.
 16. Інші питання.

З усіх питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.

По закінченню сесії голова районної ради  подякував усім присутнім за злагоджену і плідну роботу, вирішення і врегулювання усіх поставлених на порядок денний питань,  а також привітав з новорічно – різдвяними святами, що наближаються. Петро Никонович побажав присутнім та запрошеним міцного здоров’я, достатку, тепла і любові, стабільності, миру та благополуччя.

 

 

2019-12-20
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх