Шановні жителі Любешівського району!

Картинки по запросу "миколай""Прийміть щирі вітання з Днем святого Миколая! Це світле, добре і веселе свято здавна називають найпершим із різдвяних та новорічних свят. Водночас День святого Миколая – це своєрідний символ людської надії і віри в краще майбутнє.

Із завмиранням сердець на Святого Миколая чекають діти, бо переконані, що він не омине їхньої домівки, неодмінно принесе подарунки. Для дітей це свято завжди бажане, адже в їхньому прекрасному дитячому світі, за їхніми найщирішими переконаннями, саме в День святого Миколая здійснюються найпотаємніші і найфантастичніші дитячі мрії. А ще цього дня діти звикли отримувати найкращі для них подарунки, і ця добра традиція – приносити малюкам радість – усе більше входить у наше життя.

Щиро вітаю Всіх жителів Любешівщини, а передусім, її найкращих представників – дітей – з Днем святого Миколая! Зростайте добрими і щасливими батькам на радість, а Україні – на славу! Усім бажаю миру, достатку, затишку й душевного родинного тепла. Святий Миколай хай освятить вас і благословить на добрі справи. Хай у Ваших найкращих починаннях і справах постійно відчувається любов та опіка Святого Миколая, а задуми і мрії здійснюються.

З повагою,

Голова Любешівської районної ради Петро Нагорний

2019-12-19
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх