Шановні керівники установ, організацій, підприємств району! Запрошуємо долучитись до проведення заходу з нагоди Дня Святого Миколая!

Картинки по запросу "новорічний подарунок""19 грудня 2019 року в  Центрі культури та дозвілля Любешівської селищної ради об 12.00 год відбудеться святковий захід для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування присвячений Дню Святого Миколая.

Мета заходу – привернення уваги місцевих органів влади, трудових колективів, установ і організацій, підприємницьких та інших бізнесових структур району до проблем сирітства, залучення коштів для надання матеріальної допомоги дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування.

Запрошуємо активно долучитись до проведення цього заходу та надати посильну благодійну допомогу на користь дитини (дітей) над якою (якими) встановлено патронат Вашою організацією згідно розпорядження голови Любешівської райдержадміністрації від 11 грудня 2019 року №237 «Про встановлення патронату над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, дітьми загиблого учасника АТО».

2019-12-17
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх