«Найглибша повага і вдячність людям, які закрили собою світ від атомного лиха…»

14 грудня Україна вшановує учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, що сталася 26 квітня 1986 року.

Традиційно, з нагоди цього дня, відбулась зустріч керівництва району з ліквідаторами наслідків однієї з найжахливішої аварії людства. Присутніми були голова районної ради Петро Нагорний, голова райдержадміністрації Сергій Фесик, секретар селищної ради Володимир Сергійчук, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Зінаїда Оласюк, заступник начальника Любешівського  відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Олена Андрусік, директор КНП «Любешівська центральна районна лікарня» Любешівської районної ради Богдан Іванів, головний лікар КНП «ЦПМСД Любешівської селищної рад» Наталія Ланевич.

Голова райдержадміністрації Сергій Фесик  у зверненні до ліквідаторів зазначив: «Надання державного статусу Дню ліквідатора ще раз нагадує суспільству про проблеми ліквідаторів-чорнобильців, людей, які віддали свої життя та здоров’я. Незмінним залишається лише одне – найглибша повага і вдячність людям, які закрили собою світ від атомного лиха. І найголовніше наше завдання – в міру наших можливостей допомогти вам у вирішенні проблемних питань».

Зокрема, начальник управління соціального захисту Зінаїда Оласюк зазначила, що на забезпечення соціального захисту ліквідаторів-чорнобильців за 11 місяців 2019 року було використано 30 670 тис. грн, що на 16,7% більше ніж за відповідний період 2018 року.

Формат зустрічі відбувався у формі діалогу, в ході якого обговорили найбільш нагальні питання, зокрема – забезпечення пільговими рецептами, санаторним лікуванням, пільговим забезпечення чорнобильців, монетизації житлових субсидій та питання житлово-комунального господарства.

Джерело; http://lbsadm.gov.ua 

Світлина від Любешівська районна державна адміністрація.

2019-12-14
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх