Звернення голови районної ради з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Картинки по запросу "Звернення голови районної ради з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС""Шановні ліквідатори Чорнобильській АЕС та члени їх сімей, шановна громадо!

Аварія, що сталася в квітні 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції, стала однією з найбільших катастроф в історії людства.

Саме тому, традиційно, щороку 14 грудня, ми вклоняємося людям, які ціною свого життя та здоров’я захистили Україну і світ, вкотре згадуємо героїв, які першими стали на боротьбу з ядерною стихією. Ми також дякуємо усім, хто нині самовіддано працює у зоні відчуження над реалізацією унікальних проєктів.

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – день пам’яті в Україні. Відзначається щорічно у день закінчення будівництва захисного саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС. Це, по суті, була перша серйозна та важлива перемога над зловісним атомом, який вирвався з-під контролю людини після квітневого вибуху.

За роки, що минули, ми всі пройшли складний шлях усвідомлення і переосмислення того величезного комплексу проблем, який пов’язаний з використанням високих і, нерідко, небезпечних технологій.

Незмінним залишається лише одне – найглибша повага до людей, які закрили собою світ від атомного лиха. Їхній подвиг неможливо переоцінити – як не можна переоцінити значення того, що ви зробили.

Ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які пройшли через усі кола ядерного пекла. Багато з ваших побратимів не дожили до теперішніх днів, задля збереження життя і здоров’я майбутніх поколінь.

Чорнобиль для України – це біль та постійне випробування. Досі залишається багато актуальних проблем екологічного, медичного, соціально-економічного характеру.

Попри фінансові труднощі, спричинені російською агресією та непростою економічною ситуацією, маємо бути постійно націлені на пошук шляхів посилення державної турботи про наших співгромадян, які найбільше постраждали від Чорнобильської катастрофи.

Щиро впевнений, що наш народ ніколи не забуде про ваш великий подвиг.

Щира подяка вам і шана за жертовність, мужність та професіоналізм. Бажаю усім доброго здоров’я, миру та благополуччя.

Голова районної ради Петро Нагорний

2019-12-13
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх