СВІТЛА ПАМ’ЯТЬ ЗАХИСНИКУ УКРАЇНИ – ЮРІЮ ТРОХИМУКУ

1 грудня 2019 року виповнився б 31 рік Юрію Трохимуку. Проте доля вирішила по іншому…

Юрій Трохимук був наймолодшим у багатодітній родині. Його мобілізували у квітні 2014, а 14 липня того ж року під час переміщення в колоні загинув поблизу села Черемшине Луганської області – від пострілу ПТРК терористів. За особисту мужність і героїзм, виявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

З метою гідного вшанування пам’яті загиблого Героя, керівник апарату райдержадміністрації Тамара Ковальчук, заступник голови районної ради Марія Чикида та завідувач сектору соціального захисту населення та охорони здоров’я управління гуманітарної політики Любешівської селищної ради Лариса Хомич відвідали могилу загиблого та вшанували світлу пам’ять хвилиною мовчання та покладанням квітів до могили Героя.

Ніщо не може залікувати рану в серці батьків, які втратили сина. Але шана і пам’ять людей по відношенню до їх загиблого сина дає сили жити далі, з надією дивитися в майбутнє та сподіватися, що пам’ять про нього житиме ще довго в серцях інших.

2019-12-02
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх