“ПИТАННЯ ФОРМУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ЩОДО СУБРЕГІОНАЛЬНОГО РІВНЯ ОБЛАСТІ ЗАЛИШАЄТЬСЯ ДИСКУСІЙНИМ,”- ОДА

В ОДА надали відповідь на депутатське запитання Людмили Кирди  щодо створення на Волині четвертого округу із центром у смт Маневичі.
“Питання формування субрегіонального рівня області неодноразово розглядалось на засіданнях регіональної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів Волинської області, утвореної розпорядженням голови від 01.03.2019 № 109 (зі змінами).
Після попереднього обговорення на засіданні, яке відбулося 29 липня 2019 року, робочою групою прийнято рішення щодо формування в області 4 районів із центрами у містах обласного значення Луцьку, Ковелі та Володимирі-Волинському та центром північного району запропоновано м. Камінь-Каширський, про що було поінформовано Мінрегіон України листом від 02.08.2019 № 4648/32/2-19.
Однак, до облдержадміністрації надійшло ряд звернень від органів місцевого самоврядування із пропозиціями та обґрунтуваннями щодо складу і адміністративних центрів проектних районів.
Відтак, на сьогодні питання формування пропозицій щодо субрегіонального рівня області залишається дискусійним та потребує більш ґрунтовного аналізу та обговорення в рамках діяльності робочої групи із залученням усіх зацікавлених сторін.
Принагідно повідомляємо, що на виконання листа Мінрегіону України від 09.10.2019 № 7/34/15915-19 щодо включення до складу робочої групи представників регіональних відділень всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування та у зв’язку з кадровими змінами, розпорядженням голови від 18 жовтня 2019 року № 620 затверджено новий склад регіональної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів Волинської області.
Водночас, персональний склад робочої групи залишено у складі, рекомендованому Мінрегіоном України”, – цитуємо відповідь т.в.о. голови  ОДА   Олександра Киричука.

2019-11-20
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх