Депутати Любешівської районної ради вкотре звернулися з проханням щодо ремонту дороги Т-03-08 Любомль-Дубечне-Здомишель-Ратне-Камінь-Каширський-Любешів між селами Велика Глуша та Бірки

Дороги – вічна проблема і дуже болюча тема для всіх українців. 95% автошляхів України – у незадовільному стані, не виняток і наш Любешівський район.

Вчора, на пленарному засіданні позачергової 35 сесії районної ради Депутати Любешівської районної ради звернулися до Президента України Зеленського В. О., Прем’єр-міністра України Гончарука О. В., Голови Державного агентства автомобільних доріг України Кубракова О. М. щодо включення дороги Т-03-08 Любомль-Дубечне–Здомишель-Ратне-Камінь-Каширський-Любешів між селами Велика Глуша та Бірки до переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2020 році. Рішення підтримано одноголосно.

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Любешівської районної ради Волинської області щодо включення дороги Т-03-08 Любомль-Дубечне–Здомишель-Ратне-Камінь-Каширський-Любешів між селами Велика Глуша та Бірки до переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2020 році

Ми, депутати Любешівської районної ради, звертаємось до Вас з проханням сприяти у вирішенні наболілого питання в Любешівському районі, а саме – проведення ремонту та включення дороги Т-03-08 Любомль-Дубечне–Здомишель–Ратне–Камінь-Каширський–Любешів між селами Велика Глуша та Бірки до переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2020 році

Зазначена ділянка автомобільної дороги протяжністю 10 км, уражена ямковістю та потребує невідкладного ремонту. Існуюче асфальтобетонне покриття втратило міцність та фізично зносилось на 80-90 відсотків (підтверджено спеціалістами Служби автомобільних доріг у Волинській області). Це призводить до погіршення безпеки дорожнього руху, негативно впливає на роботу екстрених медичних служб, громадського транспорту, а також на зростання соціальної напруги серед населення. Щодня місцеві жителі мають потребу у відвідуванні райцентру, адже тут знаходяться заклади охорони здоров’я, освіти, місця роботи. Щодня аварійна дорога викликає обурення тих, хто по ній пересувається. Ситуація є настільки критичною, що місцеві активісти планують вдатися до радикальних дій, таких, як перекриття дороги, а також запрошення головних телеканалів України для висвітлення та розголосу даної проблеми.

Дорога сполучає населені пункти, які ще не прийняли рішення про приєднання до новоутвореної ОТГ, адже знаходяться на відстані 50-70 км від центру ОТГ смт. Любешів, а питання доїзду є одним із пріоритетних у вирішенні питання про об’єднання. Ситуація, що склалася, заважає загальнодержавній політиці децентралізації. Крім того, ця дорога є сполученням до центру медичного госпітального округу, і у перспективі при проведені адміністративно територіальної реформи до районного центру.

Неодноразові звернення до Служби автомобільних доріг у Волинській області, до Укравтодору та до Волинської обласної державної адміністрації з проханням сприяння у вирішенні даної проблеми, на жаль, не дали позитивного результату. Для прикладу, у відповіді Служби автомобільних доріг Волинської області йдеться про те, що пріоритет при формуванні плану на 2020 рік надається маршрутам не державного, як вищевказана дорога, а міжнародного, національного та регіонального значення.

Зважаючи на складність ситуації та на те, що дорожнє покриття, як зазначалось вище, вже фізично майже зношене та вимагає невідкладного ремонту, з метою зняття соціальної напруги серед населення району, небажанням влади вже третій рік вирішувати дану проблему, просимо Вашого сприяння у вирішенні питання проведення ремонту дороги та включення дороги Т-03-08 Любомль–Дубечне – Здомишель–Ратне–Камінь–Каширський-Любешів між селами Велика Глуша та Бірки до переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2020 році.

Сподіваємося на Ваше розуміння та сприяння у вирішенні наболілого питання нашого району в наступному 2020 році.

Висловлюємо Вам свою глибоку повагу та вдячність з приводу розгляду нашого Звернення.

 

 

 

 

2019-11-20
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх