ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОЗАЧЕРГОВОЇ ТРИДЦЯТЬ П’ЯТОЇ СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

19 листопада 2019 року у ході підготовки до пленарного засідання 35 позачергової сесії районної ради відбулося засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища району. Після завершення засідання комісії, розпочалося засідання позачергової 35 сесії районної ради, яке вів голова Любешівської районної ради Петро Никонович Нагорний.

В роботі пленарного засідання із 34 депутатів, взяли участь 25 депутатів. Інші відсутні з поважних причин.

На засіданні були присутні запрошенні: начальник Любешівської ДПІ Ратнівського управління ГУ ДФС у Волинській області – Любеля Андрій Ярославович,  т. в. о. начальника Любешівського відділення поліції Камінь-Каширського відділу поліції ГУНП у Волинській області – Хвесик Володимир Сергійович, заступник голови районної ради,  голова Любешівської районної державної адміністрації – Фесик Сергій Іванович, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій і територіальних підрозділів органів виконавчої влади, засобів масової інформації,  інші.

Депутати розглянули 10 питань порядку денного, які стосувалися важливих аспектів життєдіяльності мешканців Любешівщини. Розпочали роботу із затвердження порядку денного та регламенту  сесії районної ради.

  1. Про внесення змін до Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини на 2018-2019 роки.
  2. Про внесення змін до районної програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Любешівська центральна районна лікарня» Любешівської районної ради на 2019 рік.
  3. Про надання згоди на безоплатне прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Любешівського району майна з комунальної власності Любешівської селищної ради.
  4. Про призначення на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Любешівська центральна районна лікарня» Любешівської районної ради.
  5. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.05.2018 № 26/5 «Про безоплатну передачу юридичних осіб та майна закладів загальної середньої освіти Любешівського району зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради»
  6. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2018 № 31/5 «Про районний бюджет на 2019 рік».
  7. Про підтримку звернення депутатів Горохівської районної ради Волинської області до Президента України, голови Верховної Ради України щодо майбутнього продажу земель
  8. Про підтримку звернення депутатів Луцької міської ради щодо недопущення погіршення прав та гарантій педагогічних працівників.
  9. Про Звернення депутатів Любешівської районної ради Волинської області щодо включення дороги Т-03-08 Любомль-Дубечне-Здомишель-Ратне-Камінь-Каширський-Любешів між селами Велика Глуша та Бірки до переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2020 році.

Жодне з питань не обійшлося без тривалого обговорення.  Найбільше часу депутати приділили  питанню “Про призначення на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Любешівська центральна районна лікарня» Любешівської районної ради”. Також, враховуючи пропозицію постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища району, вирішили призначити на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Любешівська центральна районна лікарня» Любешівської районної ради, як такого, що визначений переможцем конкурсу на заміщення даної вакантної посади, Іваніва Богдана Васильовича з 20 листопада 2019 року та доручити голові Любешівської районної ради Нагорному П. Н. підписати контракт з Іванівим Б. В. строком на 3 роки з 20.11.2019 року до 19.11.2022 року згідно чинного законодавства України.

 

 

.

2019-11-20
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх