Оголошення! Оприлюднено проєкт регуляторного акту

Картинки по запросу регуляторного акту19 листопада 2019 року Любешівською районною радою опубліковано проєкт регуляторного акту «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селища району, Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селища району та Типового договору оренди».

Даним проєктом регуляторного акту пропонується врегулювати організаційні відносини, пов’язані з передачею в оренду майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району та майнові відносини між орендодавцями та орендарями та приведення їх у відповідність до норм чинного законодавства.

Поштова адреса розробника проєкту регуляторного акту – 44200, Волинська область, смт Любешів вул. Незалежності,53, Любешівська  районна рада, електронна пошта:lbsrada@ukr.net.

Проєкт регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу розміщений на офіційному сайті Любешівської районної ради за посиланням http://lbsrada.gov.ua/proekty-rehulyatornyh-aktiv-2/

Свої зауваження та пропозиції стосовно проєкту регуляторного акту можна надсилати до 19 грудня 2019 року за вищезазначеними адресами.

2019-11-20
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх