Оголошено попередній конкурсний відбір проектів, що реалізовуватимуться за кошти ДФРР у 2020 році

20191119171520.jpg, фотоВідповідно до положень ст.241 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 № 196 «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку» (із змінами) та наказу Мінрегіону України від 24.04.2015 №80 «Питання підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» (із змінами) оголошується конкурсний відбір інвестиційних програм (проектів) регіонального розвитку, що можуть реалізуватися у 2020 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку за завданнями:

1. Розвиток людського потенціалу

2. Волинь туристична

3. Економіка сталого розвитку

4. Місцева енергетика

5. Волинське село

6. Розвиток спортивної інфраструктури

7. Енергозбереження державних і комунальних навчальних та медичних закладів

У відборі беруть участь подані в установленому законодавством порядку місцевими і центральними органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування (далі – заявники) інвестиційні програми і проекти.

Умовами спрямування коштів державного фонду регіонального розвитку є фінансування інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку (у тому числі проектів співробітництва та добровільного об’єднання територіальних громад), що мають на меті розвиток регіонів, створення інфраструктури індустріальних та інноваційних парків, спортивної інфраструктури і відповідають пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку та відповідних регіональних стратегіях розвитку.

Основними умовами відбору регіональною комісією інвестиційних програм і проектів є їх відповідність вищезазначеному пункту, а також таким критеріям:

1) для проектів будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт) – наявність затвердженої в установленому законодавством порядку проектної документації;

2) співфінансування з місцевих бюджетів на рівні 10 відсотків;

3) спроможність суб’єктів, на фінансування об’єктів яких залучаються кошти державного фонду регіонального розвитку, забезпечувати подальше власне фінансування або їх утримання за рахунок коштів місцевих бюджетів;

4) загальна кошторисна вартість проектів будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт) понад 5000 тис. гривень, а для інших проектів – понад 1000 тис. гривень.

Для участі у відборі заявники у визначений в оголошенні строк подають регіональній комісії інвестиційні проекти за формою, встановленою Мінрегіоном (наказ Мінрегіону України від 24.04.2015 №80, із змінами), а також документи за переліком, встановленим зазначеним Міністерством, які підписуються заявником.

Інформація про інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку, що подана заявником регіональній комісії, оприлюднюється ним на відповідній сторінці офіційного веб-сайту Мінрегіону http://dfrr.minregion.gov.ua до початку проведення оцінки та відбору – 08.12.2019 року.

Документи подаються до 02 грудня 2019 року включно.

Документи надавати за адресою: м.Луцьк, Київський майдан,9 (4 поверх, каб. 406), департамент економіки та європейської інтеграції облдержадміністрації.

Телефон для довідок: 778202, (095) 4259687, електронна пошта: o.mosor@geko.gov.ua.

Додаток: Переліки технічних завдань (завантажити).

2019-11-19
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх