СКЛИКАЄТЬСЯ ПОЗАЧЕРГОВА 35 СЕСІЯ ЛЮБЕШІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Відповідно до розпорядження голови Любешівської районної ради від 13 листопада 2019 року № 46-р скликати позачергову тридцять п’яту сесію районної ради сьомого скликання 19 листопада 2019 року об 11:00 годині, на розгляд якої внести наступні питання:

1. Про внесення змін до Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини на 2018-2019 роки.

Інформує: Ланевич Наталія Анатоліївна – головний лікар КНП «ЦПМСД Любешівської селищної ради».

2. Про внесення змін до районної програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Любешівська центральна районна лікарня» Любешівської районної ради на 2019 рік.

Інформує: Іванів Богдан Васильович – т.в.о. директора КНП «Любешівська ЦРЛ» Любешівської районної ради.

3. Про надання згоди на безоплатне прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Любешівського району майна з комунальної власності Любешівської селищної ради.

Інформує: Іванів Богдан Васильович – т.в.о. директора КНП «Любешівська ЦРЛ» Любешівської районної ради.

4. Про призначення на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Любешівська центральна районна лікарня» Любешівської районної ради.

Інформує: Швирид Надія Володимирівна – начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради.

5. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.05.2018 № 26/5 «Про безоплатну передачу юридичних осіб та майна закладів загальної середньої освіти Любешівського району зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради».

Інформує: Свищ Неля Романівна – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

6. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2018 № 31/5 «Про районний бюджет на 2019 рік».

Інформує: Смокович Тетяна Василівна – начальник управління фінансів райдержадміністрації.

7. Про підтримку звернення депутатів Горохівської районної ради Волинської області до Президента України, голови Верховної Ради України щодо майбутнього продажу земель.

Інформує:  Чикида Марія Тимофіївна – заступник голови районної ради.

8. Про підтримку звернення депутатів Луцької міської ради щодо недопущення погіршення прав та гарантій педагогічних працівників.

Інформує:  Чикида Марія Тимофіївна – заступник голови районної ради.

З проектами рішень можна ознайомитися на сторінці «Діяльність ради – Проекти рішень».

На сесію запросити голову райдержадміністрації, керівників управлінь та відділів райдержадміністрації, голову районного суду, начальника Любешівського відділу Маневицької місцевої прокуратури Волинської області,  т.в.о. начальника Любешівського відділення поліції ГУНПу Волинській області, керівників підприємств, установ, організацій і територіальних підрозділів органів виконавчої влади, селищного та сільських голів, депутата Волинської обласної ради від Любешівського району, помічника-консультанта Народного депутата України, представників політичних партій, громадських організацій, засобів масової інформації.

Сесія відбудеться в сесійній залі адмінприміщення Любешівської районної ради.

Початок об 11.00 год.

2019-11-14
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх