Вітання голови районної ради з ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

Картинки по запросу вітання голови з днем працівників культуриСЕРДЕЧНО ВІТАЮ УСІХ ІЗ ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА!

Усіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Без перебільшення можна стверджувати, що збереження національних традицій – запорука успішних перетворень сучасного суспільства. Культура робить людину особистістю; незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших.

Українська культура займає гідну нішу у світовому співтоваристві, оскільки має давні коріння. Нам є чим пишатися. Багатовікова історія збагатила український народ неповторними цінностями.

Однак щоб духовні традиції не втратили свого значення, необхідно на державному рівні підтримувати вогник національної культури, який не дозволить зникнути українській музиці, літературі та живопису. Ви уповноважені здійснювати програму, спрямовану на збереження культурної спадщини, в рамках якої систематично проводяться виїзні засідання, фестивалі, круглі столи, що дозволяють заявити про самобутність української культури та її право на гідне існування.

Тож нехай ваша творча нива завжди буде встелена новими здобутками і високими досягненнями.

Щиро бажаю міцного здоров’я, добра, благаполуччя, натхнення та щедрих творчих ужинків.

Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Хай щастить вам,шановні діячі культури,  у творчості і особистому житті!

Зі святом!

 

З повагою голова районної ради Петро Нагорний

2019-11-08
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх