ЛЮБЕШІВСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ ВОЛИНСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

А Ви знаєте, що в службі зайнятості можна отримати ваучер на здобуття безкоштовної освіти?

Для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці громадян вікової категорії 45+, страховий стаж яких становить не менше 15 років, до досягнення ними пенсійного віку служба зайнятості пропонує ваучер на навчання.

На підставі ваучера здійснюється перепідготовка, спеціалізація, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями згідно з пріоритетними видами економічної діяльності. Навчання проводиться за професіями «Кухар», «Тракторист», «Столяр будівельний», «Електрозварник», «Монтажник гіпсокартонних конструкцій» , тощо.

Вартість ваучера встановлюється в межах вартості навчання, але не може перевищувати 10 прожиткових мінімумів для працездатних осіб (з 1 січня 2019 року – 19 210 грн). Ваучер видається одноразово. Якщо вартість навчання перевищує вартість ваучера, особа або роботодавець може оплатити різницю.

За детальною інформацією щодо отримання ваучера звертайтесь до Любешівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості за адресою смт Любешів, вул. Незалежності, 36, тел. (03362) 2-15-96.

 

2019-10-28
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх