Відбулося засідання президії Любешівської районної ради

Вчора, 10 вересня, під головуванням  голови районної ради Петра Нагорного відбулося засідання президії Любешівської районної ради.

Участь в засіданні взяли голова райдержадміністрації Сергій Іванович Фесик, заступник голови районної ради Марія Тимофіївна Чикида,  голови постійних комісій, депутатських фракцій і груп районної ради.

У ході засідання президії розглянуто та затверджено порядок денний  чергової тридцять четвертої сесії районної ради, яка відбудеться 18 вересня 2019 року  0 10.00 год. в сесійній залі районної ради.

Голова районної ради поінформував голів постійних комісій та керівників депутатських фракцій і груп про суть і актуальність питань порядку денного сесії.

Президія обговорила та погодила ряд важливих питань, зокрема:

  • Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Любешівська центральна районна лікарня» Любешівської районної ради в новій редакції.
  • Про внесення змін до Районної програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Любешівська центральна районна лікарня» Любешівської районної ради на 2019 рік.
  • Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2018 № 31/5 «Про районний бюджет на 2019 рік».
  • Про затвердження Районної програми для дітей «Цукровий діабет» на 2019 – 2020 роки.
  • Про Звернення депутатів Любешівської районної ради до Кабінету Міністрів України,  Міністерства фінансів України, депутатів Верховної Ради України від Волинської області щодо врегулювання джерела фінансування витрат пільгових категорій громадян України.
  • Та інші

 

2019-09-11
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх