СКЛИКАЄТЬСЯ ЧЕРГОВА 34 СЕСІЯ ЛЮБЕШІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Відповідно до розпорядження голови Любешівської районної ради від 27 серпня 2019 року № 31-р 18 вересня 2019 року скликається чергова тридцять четверта сесія Любешівської районної ради сьомого скликання.

На розгляд депутатів виносяться наступні питання:

 1. Про інформацію начальника Любешівського відділення поліції Камінь – Каширського ВП ГУНП у Волинській області щодо стану боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району за І півріччя 2019 року.
 2. Про інформацію начальника Любешівського відділу Маневицької місцевої прокуратури Волинської області про стан дотримання законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності за І півріччя 2019 року.
 3. Про затвердження Районної програми для дітей «Цукровий діабет» на 2019 – 2020 роки.
 4. Про зміни до Програми забезпечення виконання Любешівською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2019 рік.
 5. Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Любешівська центральна районна лікарня» Любешівської районної ради в новій редакції.
 6. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2018 № 31/5 «Про районний бюджет на 2019 рік».
 7. Про внесення змін до Плану діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.
 8. Про Звернення депутатів Любешівської районної ради до Кабінету Міністрів України,  Міністерства фінансів України, депутатів Верховної Ради України від Волинської області щодо врегулювання джерела фінансування витрат пільгових категорій громадян України
 9. Про  Звернення депутатів Луцької районної ради щодо незаконного змушення ПАТ «Волиньгаз» облаштування комерційних вузлів обліку газу засобами дистанційної передачі інформації за рахунок бюджетних коштів
 10. Про рішення Маневицької районної ради від 14.06.2019 № 41/33 «Про запит депутата Маневицької районної ради Шкоди О.С. щодо Звернення до Кабінету Міністрів України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства фінансів України, народного депутата України Констанкевич І. М. щодо збільшення розміру щомісячної виплати при народжені дитини та передбачення цих виплат при формуванні державного бюджету на 2020 рік»
 11. Про розпорядження голови районної ради, видані у міжсесійний період.
 12. Різне.

З проектами рішень можна ознайомитися на сторінці «Діяльність ради – Проекти рішень».

На сесію районної ради запрошуються керівники підприємств, установ, організацій і територіальних підрозділів органів виконавчої влади, селищний, сільські голови, представники політичних партій, громадських організацій, засобів масової інформації.

Сесія відбудеться в залі засідань адміністративного будинку.

Початок об 10.00 год.

2019-09-06
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх