З 1 жовтня в Україні скасують паперовий документообмін між державними органами

Картинки по запросу З 1 жовтня в Україні скасують паперовий документообмін між державними органамиТаке завдання поставив прем’єр-міністр Олексій Гончарук перед міністром Кабінету міністрів Дмитром Дубілетом під час зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським

«З 1 жовтня ми повинні повністю відмовитися від паперового документообігу. Ми плануємо заборонити використання і обмін між держорганами папірцями», — сказав прем’єр.

Він додав, що це складне завдання, оскільки потрібно синхронізувати системи між великою кількістю органів. Однак прем’єр вважає його реалістичним.

Також він заявив, що наступний – 2020 рік стане роком тотальної цифровізації країни, це означає, що після 2020 року українська держава має бути повністю в смартфоні.

Міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет також заявив, що поки що йдеться про документообмін між установами! А повна диджиталізація документообігу – це завдання на найближчі один-два роки. Отже всі організації чекає також поступовий перехід на Електронний документообмін.

2019-09-04
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх