Звернення голови районної ради Петра Нагорного з нагоди Дня знань

Картинки по запросу звернення голови районної з нагоди дня знаньДорогі освітяни, діти, батьки!

Прийміть найщиріші вітання з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.

Це світле свято і для тих, хто вчився, і тих, хто ще збирається до школи. Це день, з якого починається цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень.

Насамперед вітаємо тих, хто вперше у житті переступає поріг школи. Віднині перед вами відкриється незвіданий шлях пізнання. Вірю, що зерна науки зростуть у ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними у громадському житті. Не менш важливим цей день є і для одинадцятикласників, майбутніх випускників, яким доведеться вже незабаром обирати свій професійний шлях.  Віримо, що ви оберете правильний шлях і досягнете успіху.

Нехай новий навчальний рік буде наповнений святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів, порадує нас усіх значними досягненнями та здобутками, розкриє перед дітьми нові можливості пізнання себе і світу, педагогам принесе задоволення від оцінки їхньої праці, а батькам – упевненість в освіченості й щасливій долі своїх нащадків.

Міцного здоров’я усім, мирного неба та радості.

 

         Голова Любешівської районної ради           П.Н.Нагорний

2019-09-01
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх