Звернення голови районної ради з нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Шановні жителі району!

Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського від 23 серпня 2019 року №621, 29 серпня встановлено Днем пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Цей день пам’ятний тим, що саме 29 серпня 2014 року під Іловайськом загинуло найбільше бійців за весь час війни на Донбасі.

За офіційними даними, тоді загинули 366 українських військових і правоохоронців, 429 були поранені, 128 потрапили в полон, 158 вважаються зниклими безвісти.

Кожне обірване війною життя нашого захисника залишає шрам на серці України, на серці всього народу, на серці кожного з нас. Ця війна – наш спільний біль, про який неможливо забути ні на мить.

Ми вдячні нашим захисникам, які зараз стоять на передовій, за стійкість, патріотизм, за відданість своїй Батьківщині.

Ми низько схиляємо голови перед загиблими захисниками нашої держави, які ціною свого життя захищали її суверенітет.  Герої не вмирають, вони живуть у наших серцях, вони живуть у тих, хто продовжує їх справу, вони живуть доти, поки жива слава про них.
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

 

Голова районної ради   Петро Нагорний

2019-08-29
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх