Шановні жителі Любешівського району!

Картинки по запросу день прапораПрийміть найсердечніші вітання з нагоди великих національних свят нашої держави – Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!

З проголошенням незалежної України національні символи – гімн, прапор і герб стали на стороні утвердження самостійності і суверенітету держави. В усі віки і в усіх народів державний прапор був однією з найвищих і шанованіших святинь. Багато поколінь українців віддали та віддають своє життя, щоб сьогодні в усіх куточках нашої Незалежної молодої країни майорів Державний Прапор України.

День Незалежності – це свято пам’яті про покоління наших предків, що творили історію і боролися за державність. Нам, їхнім нащадкам, випало на долю жити в соборній суверенній Україні. Це свято народження нашої Держави.

28 років нашій незалежності. Та і досі країна здає серйозний екзамен на мужність і зрілість. Війна, яка точиться на сході України забирає життя воїнів, які відстоюють у жорстоких боях наш суверенітет і територіальну цілісність. Попри все ми віримо, що перемога буде за нами та готові до змін, як у країні, так і у наших серцях.

Шановні краяни! Зичу Вам та Вашим родинам миру, доброго здоров’я, довгих і плідних років життя, щастя і добробуту в оселях, віри в завтрашній день.

Вірю, що на двадцять восьмому році Незалежності у горнилі боротьби гартується непереможна нація. Нація вільних громадян, які усвідомлюють себе українцями і будуть жити у вільній і процвітаючій країні!

 

З повагою голова районної ради         Петро Нагорний

2019-08-23
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх