Проведено капітальний ремонт надземного переходу між стаціонаром та поліклінікою

У КНП «Любешівська центральна районна лікарня» завершили ремонт надземного переходу між стаціонарним відділенням та поліклінічним відділенням.

Як повідомлялось раніше, вже було здійснено ремонт входу з влаштуванням пандусу у приймальне відділення центральної районної лікарні. За відгуками фельдшерів відділення екстреної медичної допомоги, пандус повністю функціональний, яким транспортування хворих стало значно швидше та зручніше.

А з сьогоднішнього дня повністю функціонує надземний перехід між стаціонарним відділенням та поліклінічним відділенням КНП «Любешівська центральна районна лікарня», в якому був проведений капітальний ремонт: здійснено заміну батарей опалення, вхідних дверей, замінено електропроводку та освітлення, виконано внутрішні ремонтні роботи, відремонтовано сходову клітку. Загальна вартість робіт становить 192,202 тис. грн., які були виділені з районного бюджету.

Окрім цього, згідно рішення сесії районної ради №33/15 від 26 червня 2019 року, для КНП «Любешівська центральна районна лікарня» виділені кошти на придбання медичного обладнання, яке буде слугувати для кращого обслуговування всього населення району, зокрема: пересувний рентген апарат, пульсоксиметр, шприцевий інфузійний насос, відсмоктувач медичний портативний, мікроскоп бінокулярний, апарат для гальвінації та електрофорезу, апарат для міостимуляції.

Відділ внутрішньої політики,
організаційної роботи та інформаційних технологій апарату
районної державної адміністрації

2019-07-02
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх