Приєднуйся і стань учасником міжнародного фестивалю «Поліська регата»

Приєднуйся і стань учасником міжнародного фестивалю «Поліська регата»6-7 липня 2019 року на Любешівщині відбудеться ювілейний Х Міжнародний фестиваль з екстремального водного туризму «Поліська регата», який проводиться з метою пропаганди та розвитку екологічного туризму як ефективного способу всебічного гармонійного розвитку особистості  та формування екологічної свідомості громадян.

В рамках фестивалю будуть традиційно проводитись змагання на байдарках, спортивно-культурні дійства та майстер-класи.

Для любителів спортивних змагань: пляжний футбол (чол.), пляжний волейбол (чол./жін.) та вперше, в рамках фестивалю будуть проходити «Козацькі розваги», до участі в яких запрошуються найсильніші чоловіки. Для реєстрації в змаганнях звертатись до 03 липня 2019 року за тел. +380508727190 (Василь Бурдак).

Також на маленьких гостей фестивалю буде чекати «Дитяче містечко», де всі бажаючі матимуть можливість долучитись до майстер-класів, а саме: плетіння еко-браслетів, купальських вінків, боді-арту, плетіння волосся, розмальовування магнітів та багато інших. А для юних любителів спортивного азарту буде проводитись дитячий турнір BeyBlade.

Запрошуємо всіх охочих долучатись до проведення майстер-класів.

За детальною інформацією щодо проведення майстер-класів звертатись за тел. +380990540228 (Оксана Демих).

Оргкомітет

2019-06-26
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх