ВІДБУЛОСЯ СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ ЛЮБЕШІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Сьогодні, 21 червня 2019 року,  відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань планування, бюджету, фінансів та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища району та з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності, боротьби із злочинністю.

Участь у роботі комісії взяли голова Любешівської районної ради Нагорний Петро Никонович, заступник голови Любешівської районної ради Чикида Марія Тимофіївна, голова Любешівської районної державної адміністрації  Фесик Сергій Іванович, т.в.о. начальника Любешівського відділення поліції Камінь – Каширського відділу поліції ГУНП у Волинській області Ляшук Сергій Володимирович, Іванів Богдан Васильович – головний лікар КНП «Любешівська ЦРЛ» Любешівської районної ради, Бущук Микола Васильович – депутат Волинської обласної ради, Ковальчук Тамара Іванівна – керівник апарату райдержадміністрації, Смокович Тетяна Василівна – начальник управління фінансів райдержадміністрації, Рябіїк Михайло Петрович – завідувач сектору з питань цивільного захисту апарату райдержадміністрації, Любежанін Микола Тимофійович – начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації, Бусько Наталія Костянтинівна – головний спеціаліст з питань мобілізаційної та оборонної роботи апарату райдержадміністрації, Свищук Сергій Степанович – головний інспектор Любешівського РС УДСНС України у Волинській області, Оласюк Єва Павлівна – методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, Бурдак Василь Михайлович – начальник відділу культури райдержадміністрації, Урядова Тамара Миколаївна – редактор газети “Нове життя”.

Питання порядку денного, після активного обговорення, були винесені на розгляд тридцять третьої сесії районної ради, у тому числі питання, що відносяться до функціональних повноважень комісії:

 1. Про хід виконання Програми профілактики правопорушень в Любешівському районі Волинської області на 2016–2020 роки.
 2. Про хід виконання Комплексної районної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у Любешівському районі на 2016-2020 роки».
 3. Про результати виконання Програми протидії незаконному видобутку корисних копалин на території району на 2016-2018 роки. Про продовження на 2019 рік терміну дії Програми протидії незаконному видобутку корисних копалин на території району на 2016-2018 роки.
 4. Про внесення змін до Районної програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Любешівська центральна районна лікарня» Любешівської районної ради на 2019 рік.
 5. Про звіт головного лікаря КНП «Любешівська центральна районна лікарня» Любешівської районної ради Іваніва Б. В. щодо діяльності з управління підприємством, розпорядження закріпленим за підприємством майном та про виконання контракту.
 6. Про зміни до Програми забезпечення виконання Любешівською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2019 рік.
 7. Про внесення змін до Програми підтримки окремих військових формувань та забезпечення виконання інших завдань з оборони у 2019 році.
 8. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2018 №31/5 «Про районний бюджет на 2019 рік».
 9. Про безоплатну передачу індивідуально визначеного майна (автомобіля) зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради.
 10. Про надання дозволу на реконструкцію загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня с. Погулянка Любешівського району Волинської області
 11. Про надання дозволу на реконструкцію загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня с. Щитинь Любешівського району  Волинської області
 12. Про затвердження Переліку нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у новій редакції.
 13. Про план роботи районної ради на ІІ півріччя 2019 року.
 14. Про підтримку  Звернення депутатів Локачинської районної ради Волинської області до Президента України, Кабінету Міністрів України,  Верховної Ради України щодо прирівнення першого тарифного розряду до розміру мінімальної заробітної плати.

 

2019-06-21
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх