Відбулося засідання Президії районної ради

18 червня голова Любешівської районної ради Петро Нагорний провів засідання Президії районної ради. Зокрема, було визначено дату проведення та погоджено проект порядку денного тридцять третьої сесії районної ради сьомого скликання, пленарне засідання якої скликається 26 червня.

Голова районної ради поінформував голів постійних комісій та керівників депутатських фракцій і груп про суть і актуальність питань порядку денного сесії. Серед внесених 25 питань основними є: “Про звіт головного лікаря КНП «Любешівська центральна районна лікарня» Любешівської районної ради Іваніва Б. В. щодо діяльності з управління підприємством, розпорядження закріпленим за підприємством майном та про виконання контракту”; “Про якість надання послуг жителям району КНП «ЦМПСД Любешівської селищної ради”; “Про затвердження Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2019-2020 роки”;  “Про затвердження Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2019-2020 роки” та інші питання.

Питання які не були передбачені планом роботи для розгляду у ІІ кварталі 2019 року включені до порядку денного тридцять третьої сесії районної ради сьомого скликання відповідно до листів районної державної адміністрації її управлінь та відділів.

Проекти рішень з питань запропонованого порядку денного були оприлюдненні на сайті районної ради відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» за 20 робочих днів.

Також, враховуючи розпорядження голови районної державної адміністрації від 30 травня 2019 року № 95 «Про схвалення змін до Програми забезпечення виконання Любешівською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2019 рік», розглянувши клопотання відділу освіти, молоді та спорту Любешівської райдержадміністрації від 31.05.2019 № 169/1.6 та  № 170/1.6 про надання дозволу на реконструкцію будівлі загальноосвітньої школи с. Щитинь, с. Погулянка, оскільки враховуючи важливість та необхідність прийняття таких рішень члени президії обговорили питання щодо включення цих питань до порядку денного тридцять третьої сесії районної ради сьомого скликання.

 

2019-06-20
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх