СКЛИКАЄТЬСЯ ЧЕРГОВА 33 СЕСІЯ ЛЮБЕШІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 Відповідно до розпорядження голови Любешівської районної ради від 06 червня 2019 року № 18-р 26 червня 2019 року скликається чергова тридцять третя сесія Любешівської районної ради сьомого скликання.

На розгляд депутатів виносяться наступні питання:

 1. Про результати виконання Програми протидії незаконному видобутку корисних копалин на території району на 2016-2018 роки. Про продовження на 2019 рік терміну дії Програми протидії незаконному видобутку корисних копалин на території району на 2016-2018 роки.
 2. Про затвердження Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2019-2020 роки.
 3. Про підсумки виконання Районної екологічної програми «Екологія 2017-2018». Про Районну екологічну програму «Екологія 2019-2020».
 4. Про організацію заготівлі вторинних рослинних ресурсів місцевого значення на території району у 2018 році
 5. Про внесення змін до Районної цільової програми соціального захисту населення на 2019-2022 роки.
 6. Про внесення змін до Районної програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Любешівська центральна районна лікарня» Любешівської районної ради на 2019 рік.
 7. Про затвердження персонального складу Наглядової ради КНП «Любешівська ЦРЛ» Любешівської районної ради.
 8. Про звіт головного лікаря КНП «Любешівська центральна районна лікарня» Любешівської районної ради Іваніва Б. В. щодо діяльності з управління підприємством, розпорядження закріпленим за підприємством майном та про виконання контракту.
 9. Про внесення змін до Програми підтримки окремих військових формувань та забезпечення виконання інших завдань з оборони у 2019 році.
 10. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2018 №31/5 «Про районний бюджет на 2019 рік».
 11. Про безоплатну передачу рухомого майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у комунальну власність Любешівської селищної ради.
 12. Про встановлення (зміну) меж населеного пункту с. Селісок Любешівської селищної ради Любешівського району Волинської області
 13. Про встановлення (зміну) меж населеного пункту с. Проходи Любешівської селищної ради Любешівського району Волинської області.
 14. Про встановлення (зміну) меж населеного пункту с. Любешівська Воля Любешівської селищної ради Любешівського району Волинської області.
 15. Про встановлення (зміну) меж населеного пункту с. Великий Курінь Любешівської селищної ради Любешівського району Волинської області.
 16. Про затвердження Переліку нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Любешівського району у новій редакції.
 17. Про план роботи районної ради на ІІ півріччя 2019 року.
 18. Про розпорядження голови районної ради, видані у міжсесійний період.
 19. Різне.

З проектами рішень можна ознайомитися на сторінці «Діяльність ради – Проекти рішень».

На сесію районної ради запрошуються керівники підприємств, установ, організацій і територіальних підрозділів органів виконавчої влади, селищний, сільські голови, представники політичних партій, громадських організацій, засобів масової інформації.

Сесія відбудеться в залі засідань адміністративного будинку.

Початок об 10.00 год.

2019-06-14
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх