Привітання голови районної ради з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

Картинки по запросу вітання голови з нагоди дня захисту дітейДорогі діти ! Шановні батьки!

Щиро вітаю вас із світлим та прекрасним святом –  Міжнародним  Днем захисту дітей!

Міжнародний день захисту дітей відзначається щорічно більш ніж у 30 країнах світу. Діти – це наше  майбутнє, а значить майбутнє  нашої  держави, яке формується  у сьогоденні. Саме сьогодні,  ми повинні зігріти  теплом і любов’ю кожне дитяче серця, щоб наші сини і дочки знали, що ми їх дуже любимо і хочемо їм радісного й безхмарного дитинства! Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними і щасливими дітьми  і  відчували мамине тепло, ласку і батьківське міцне плече. Адже дитинство – це  чудова пора сподівань та здійснення мрій.

В дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, тож і ми дорослі маємо робити все можливе , аби їх дитинство було щасливим, а  дитячі мрії стали дійсністю.   Сьогодні й кожного наступного дня ми повинні всебічно підтримувати обдарованих, заохочувати здібних, розвивати особистість – святий обов’язок кожного з нас.

Дитинство – найщасливіший час для багатьох з нас, ми завжди з теплими почуттями згадуємо роки нашої молодості й дитинства, так давайте ж робити всі зусилля, щоб наші діти, діти нашого часу могли з посмішкою через кілька років згадувати ті роки, коли вони були маленькими, коли  вони росли, і входили в доросле життя. Вони надихають, спонукають до нових досягнень, повертають віру в життя.

Бажаю Вам, дорогі діти, вашим батькам, дідусям міцного здоров’я, щастя, добра та сімейного затишку. Нехай   наших  маленьких громадян оточують доброта і розуміння, а їхні мрії  і задуми завжди збуваються!

 З повагою
Голова районної ради Петро Нагорний

2019-06-01
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх