5-та річниця трагедії під Волновахою

22 травня 2014 року – це був «чорний четвер» для Збройних Сил України, для волинян, чорний день для усього українського народу.
Того весняного, погожого ранку, о 04.30, ворог обстріляв блокпост українських військовослужбовців 51-ої окремої механізованої бригади, розташований неподалік міста Волноваха Донецької області. Проросійські терористи вели масований вогонь зі стрілецької зброї, протитанкових гранатометів, кулеметів, мінометів, ПЗРК та кидали ручні гранати по табору сил АТО, працювали снайпери.

Втрати у бою під Волновахою ЗСУ стали найбільшими від початку АТО та найбільшими за історію української армії до того часу. За повідомленням Міністерства оборони України, сепаратисти мали на меті прорвати кільце сил АТО, однак українським військовим вдалося відбити атаку та втримати контроль над блокпостом.
Лише 20 хвилин бою і вісімнадцять молодих, дужих волинян пішли із життя, серед них – Леонід Полінкевич, Володимир Овчарук, Дмитро Йовзик, Микола Бондарук, Михайло Грицюк, Володимир Зарадюк, Віталій Ліщук, Вітайлі Маринич, Віталій Махновець, Андрій Нечипорук, Леонід Озеранчук, Павло Попов, Володимир Прокопчук, Дмитро Шкрібляк, Любомир Кузьмін, Євген Біда, Михайло Рибак, Олександр Артемук.
Навряд чи хтось з них думав, що їх життя обірветься так раптово і так далеко від рідного дому, що нездійсненними залишаться їхні мрії, без батька осиротіють діти, без надійного і міцного плеча залишаться молоді дружини, не почують більше теплого слова вмить посивілі матері.

Висловлюємо глибоке і щире співчуття рідним і близьким загиблих воїнів, ми схиляємось у журбі перед батьками, які виховали справжніх Героїв.

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ!
СЛАВА ГЕРОЯМ УКРАЇНИ!

2019-05-22
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх