Звернення голови районної ради Петра Нагорного з нагоди Дня пам’яті жертв політичних репресій

Картинки по запросу звернення голови з нагоди дня пам яті жертв політичних репресій

Шановні краяни! 19 травня Україна вшановуватиме пам’ять жертв політичних репресій, усіх тих, хто став жертвою більшовицького режиму.

Цвіт нації, мільйони працьовитих, талановитих та соціально активних громадян, котрих сталінська влада оголосила “ворогами народу” було страчено та приречено на тортури й голодну смерть на засланні. Жертвою карателів у ті лихі часи міг стати кожен, незважаючи на вік, національність, соціальну приналежність, ставлення до релігії.

Попри величезні втрати, наш народ вистояв і спромігся здобути омріяну століттями незалежність. Але сьогодні захисники України знову стали на захист свого демократичного європейського вибору, своєї держави.

З кожним роком свідків тих трагічних подій меншає, однак нашим завданням є зберегти пам’ять про жертви політичних репресій та не допустити будь-яких проявів тоталітаризму й негуманного відношення до людини у наші дні. Адже честь та гідність людини є тією головною засадою, без якої неможливо будувати вільне та розвинене суспільство.

Схилимо ж голови і помолімося за вічний спокій тих, хто загинув унаслідок політичних репресій та переслідувань. Світла їм пам’ять.

Непохитної віри усім нам у щасливе майбутнє рідної країни

2019-05-19
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх