Батьківство – це виклик. Будьте пильними, аби чогось не проґавити!

20190511122933.png, фото“Уважні батьки” – інформаційна кампанія, що її проводить Український фонд “Благополуччя дітей”, аби привернути увагу до проблеми грумінгу (зваблення дітей в мережі).

Дізнайтеся більше: Кампанія «Уважні батьки»

Кампанія звертає увагу батьків та осіб, які їх замінюють, на те, що саме їм належить ключова роль у захисті від загроз онлайн. Адже маніпулятори зазвичай обирають своїми цілями дітей, які потребують уваги, схвалення, та тих, які залишилися сам на сам із власними проблемами. Удавана підтримка часто стає механізмом втягування дитини в небезпечні стосунки. Кампанія була розроблена і проведена у Польщі 2017 р. Фундацією «Даємо дітям силу». Український фонд “Благополуччя дітей” адаптував матеріали та проводить кампанію протягом квітня – серпня 2019 р. в рамках проектів “Попередження сексуального насильства та сексуальної експлуатації дітей в країнах Центральної та Східної Європи” у партнерстві з Фундацією “Даємо дітям силу” та “Навчання дітей захисту від сексуального насильства” за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Довідково: Кампанія «Уважні батьки» вперше була реалізована 2017 року в Польщі Фундацією «Даємо дітям силу» в рамках заходів Польського центру Програми «Безпечний Інтернет». В Україні кампанію адаптував і координує Український фонд «Благополуччя дітей» за підтримки ОАК Foundation та Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

За матеріалами Українського фонду «Благополуччя дітей».

2019-05-13
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх