Визначено імена переможців і лауреатів конкурсу «Учитель року – 2019»

Сьогодні у Любешівському ліцеї відбулися урочистості для учасників конкурсу «Вчитель року – 2019».

Всеукраїнський конкурс «Вчитель року» започатковано в 1995 році. За часи проведення він став стартовим майданчиком для тисяч учителів-новаторів, які у творчому змаганні розкрили різні грані свого педагогічного таланту. Сьогодні вони зросли професійно, посіли керівні посади, отримали наукові звання, залучені до розбудови Нової української школи.

Конкурс «Учитель року – 2019» об’єднав відданих своїй справі, відкритих до нових знань, готових ділитися своїми надбаннями вчителів, а головне, вмотивованих і відповідальних у своїй професії яскравих особистостей.

Цьогорічний конкурс проводився у п’яти номінаціях. Це рішення зафіксовано наказом МОН від 07.06.2018 № 603. До трьох номінацій («Географія», «Захист Вітчизни», «Французька мова»), які вже проходили у попередні роки, додались нові – «Вчитель інклюзивного класу» та «Основи здоров’я».

Особливості роботи в інклюзивних класах та вміння застосовувати знання з основ інклюзивної освіти та методики навчання представлятимуть учителі початкових класів.

Учителі предмета «Основи здоров’я» представляли інтерактивні методи, спрямовані на формування та розвиток здоров’язбережувальної компетенції учнів.

Номінація «Захист Вітчизни» об’єднала сильних духом і фізично підготовлених учителів, які знають як сформувати готовність юнаків до захисту суверенітету і територіальної цілісності України.

Учителі географії використовували картографічні, статистичні, геоінформаційні ресурси для пошуку, інтерпретації і демонстрації географічних даних.

Грамоти та Подяки отримали від керівництва і ті педагоги, котрі зайняли призові місця у виставці дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині» першого рівня та роботи яких були відзначені Волинським інститутом післядипломної педагогічної освіти.

Чудові музичні та поетичні віншування дарували вихованці Любешівського ліцею та В’язівненської і Любешівськоволянської гімназій.

 

Фото з Любешівської районної газети “Нове життя”

2019-05-10
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх