Привітання голови районної ради з Воскресінням Христовим

Шановні жителі району!

Прийміть найщиріші вітання зі святом Воскресіння Христового!

Весняного дня, коли відцвітає верба, приходить до українців світле свято Великодня. Приходить з дитячим сміхом і кольоровими крашанками.Усе зло світу перемагається тайною Воскресіння Христового, і під його промінням зникають страждання, хвороби та людська несправедливість, бо Христос переміг гріх і смерть!

Величне свято Воскресіння Христового спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі.Цей день наповнює наше життя вірою, добром і терпінням. Великодні дні зазвичай спонукають всіх по-новому побачити і відчути себе у світі, оцінити свої помисли, бажання і вчинки, а ще бути уважнішими і милосерднішими один до одного.

Нехай за Вашим пасхальним столом панує світла радість і щедрість, якими наділив Господь. Хай Великодні дзвони наповнять серця радістю, паска буде смачною, а святкові дні – яскравими як барви весни.

Нехай чудесне свято Великодня принесе любов та світло у Ваші родини, щирість та добро у взаємини! Нехай Боже благословення буде запорукою Миру на нашій землі, духовного відродження нашої держави, здійснення найзаповітніших сподівань!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З найкращими побажаннями

Голова районної ради    Петро Нагорний

2019-04-28
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх