«ДОЛЮ НЕ ОБИРАЮТЬ…ЇЇ ПРИЙМАЮТЬ – ЯКОЮ Б ВОНА НЕ БУЛА»

Він не зустрів свою 38-му весну…Життя не стоїть на місці … Одні приходять у цей світ, а інші його залишають…

24 квітня виповнилося б 38 років Роману Корцю, герою Любешівщини та всієї України, людині, яка робила все можливе аби ми з вами  бачили світле, ясно-блакитне небо над головою.

До війни Роман Корець працював у Любешівському районному відділі освіти. Родом із  села Люб’язь, де  мешкають його батьки. Побудував власний будинок в с. Зарудчі де нині проживають  дружина з двома маленькими доньками …

Роман уже готувався до повернення додому, родина вислала йому речі, в яких мав приїхати на рідну Любешівщину. Загинув 14 липня 2015 р. близько 8.40 під час виконання робіт з фортифікаційного обладнання у районі м. Золоте.

Указом Президента України № 568/2015 від 5 жовтня 2015 року, “за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі”, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Вшанувати подвиг свого земляка, заступник голови районної ради Марія Чикида, керівник апарату райдержадміністрації Тамара Ковальчук спільно з селищним головою Олегом Кухом відвідали та поклали квіти до могили загиблого учасника АТО.

Герої не вмирають – вони просто з нами не живуть! Тому всі ми маємо знати і пам’ятати про нього. Він, дійсно, герой за людськими й Божими законами, бо сповна виконав свій патріотичний обов’язок перед Батьківщиною.

Вічна пам’ять достойному сину України…

2019-04-25
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх