«Не я б’ю верба б’є, за тиждень Великдень»

Похожее изображениеШановні жителі Любешівщини! Від щирого серця вітаю Вас з Вербною Неділею.

Весняним днем, коли дерева наливаються соками, розквітають, набираються життєвої сили, ми святкуємо велике християнське свято — Вербну неділю. У цей день ми вшановуємо в’їзд Господа Ісуса у Єрусалим, якого мешканці вітали, як свого Царя галузками пальмових гілок, які і символізує верба в Україні. На згадку про цю подію люди ідуть до церкви з гілочками верби, яка починає першою зеленіти.

Вербна неділя — ознака приходу весни, нових сподівань та надії. Крім того, це ще один привід для нас замислитися бодай на мить і оцінити свої вчинки, звернутися до Господа з молитвою, побажати всього найкращого нашим друзям та рідним.

А за Вербною неділею іде Страсний тиждень. Це ще одна можливість глибоко задуматися над тим, що ми робимо щодня. Ще одна можливість зробити себе кращими, як у нашій повсякденній роботі, так і у відносинах між собою.

Нехай гілки верби, освячені в храмах, принесуть в кожну українську оселю Мир, щастя, любов і благополуччя, а всі добрі справи, зроблені вами в дні Великого Посту, повернуться сторицею.

Від усієї душі вітаю Вас з цим великим святом. Бажаю чарівного настрою, прекрасного сьогодення, світлого майбутнього. Нехай всі Ваші мрії і плани  втіляться у життя.

 

З повагою голова районної ради  Петро Нагорний

2019-04-21
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх