До уваги осіб, які постраждали від наслідків аварії на ЧАЕС категорії І

До уваги осіб, які постраждали від наслідків аварії на ЧАЕС категорії ІПостановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 року № 1172 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 липня 2018 року № 551» врегульовано деякі питання видачі посвідчень «чорнобильцям». А саме, оновлено порядок видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а також затверджені нові зразки бланків посвідчень для постраждалих громадян, віднесених до категорії 1, в яких передбачено розмежування за категоріями «Учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС» і «Потерпілий від Чорнобильської катастрофи».

Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 року № 1172 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 липня 2018 року № 551» врегульовано деякі питання видачі посвідчень «чорнобильцям». А саме, оновлено порядок видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а також затверджені нові зразки бланків посвідчень для постраждалих громадян, віднесених до категорії 1, в яких передбачено розмежування за категоріями «Учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС» і «Потерпілий від Чорнобильської катастрофи».

Для заміни посвідчення громадянам, які мають першу категорію постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи  необхідно подати  у  416 каб. управління соціального захисту населення Любешівської райдержадміністрації наступні документи:

заяву; фото матове 3х4(на звороті підписати П.І.Б.); довідку видана сільською радою про період постійного проживання в зоні гарантованого добровільного відселення з моменту аварії (26.04.1986 р.); копію паспорту (1, 2 ст. і ст. із реєстрацією); оригінал посвідчення категорії І А(синього кольору) з вкладками, що підлягає заміні; копію останньої довідки МСЕК про встановлення інвалідності пов’язаної з Чорнобильською катастрофою; копію експертного висновку щодо встановлення причинного зв’язку з Чорнобильською катастрофою(2 екз).При собі мати оригінали документів з яких зроблені копії.

Кінцевий термін проведення заміни до 01 січня 2020 року. До видачі посвідчень нового зразка діючими залишаються всі раніше видані посвідчення категорії І, які надають право на отримання в повному обсязі гарантованих законодавством пільг і компенсацій.

Посвідчення постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи інших категорій (категорія 2-3, діти серія Д, дружина (чоловік) померлого громадянина, смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою) є дійсними та не потребують заміни.

Телефон для довідок     2 22 28

Відділ персоніфікованого

обліку, пільг та компенсацій

потерпілим по ЧАЕС

2019-04-18
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх