Змі про нас

Активність депутатів і конкретність рішень

Позачергова двадцять перша сесія Любешівської районної ради шостого скликання, яка відбулася 25 грудня 2013 року, по суті підсумувала і прийняла рішення з усіх питань, які попередньо активно обговорювали депутати на постійних комісіях.

На порядок денний, як озвучив головуючий на сесії заступник голови районної ради Микола Приймак, виносилось 13 питань.

Перед розглядом депутат Микола Філюк звернувся із пропози­цією до дирекції ДП «Любешівське ЛМГ» щодо налагодження вчас­ного безоплатного підвезення палива одиноким та престарілим громадянам. А також ще звернув увагу на бюрократичну тяга­нину дозвольних органів на підключення вуличного освітлення в селі Погулянка Великоглушанської сільської ради.

Естафету запитань від попередника перейняв депутат Валерій Андрушкевич, зініціювавши створення депутатської комісії із вивчення питання облаштування двох місць поховань російсь­ких солдатів в першій світовій війні, так званого Брусилівського прориву.

Не оминули увагою місцеві обранці, зокрема депутат Сергій Поліщук на більш широке висвітлення на сторінках районної га­зети роботи сесій райради, а депутат Валерій Панасюк значну кількість фотоматеріалів посадових осіб органів влади району.

У ході обговорення питань депутати з місць Микола Іванюк, Сергій Поліщук зауважили на необхідності капітального ремон­ту спортивного залу у Бірківській ЗОШ, а Петро Нагорний наго­лосив на необхідності приведення до рекомендованого штат­ного розпису посад в загальноосвітніх школах одиниць лого­педів, психологів, медсестер, сторожів.

Уже вкотре депутат Сергій Клямар на сесіях райради піднімає проблему про забезпечення місць в Любешівських дошкільних навчальних закладах дітей із села Зарудчі або вирішити питан­ня пристосування під цей заклад приміщення в цьому селі.

Усі зауваження, висловлені у сесійній залі керівники району прийняли до уваги, на деякі з них були відразу дані відповіді.

Іраїда ЖУРАВЛЮК.

 

Джерело: газета “Нове життя” №52-53  від 28 грудня 2013 року

 

2013-12-30
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх