Сімейні лікарі Бірківської і Седлищенської АЗПСМ отримають нові автомобілі

Картинки по запросу доступна Ð¼ÐµÐ´Ð¸Ñ†Ð¸Ð½Ð°В рамках медичної реформи на Волині триває процес придбання автомобілів для сімейних лікарів амбулаторій загальної практики сімейної медицини, які є головними рушіями позитивних змін на селі.

Зокрема, відповідно до розпорядженням голови обласної державної адміністрації Олександра Савченка від 5 грудня 2018 року № 801 «Про перерозподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на 2018 рік», здійснено розподіл 7,5 млн грн на придбання службових автомобілів для амбулаторій ЗПСМ, що будуються за рахунок коштів державного бюджету.

Станом на 27 березня 2019 року, новенькі два автомобілі Renault Duster незабаром отримають жителі Любешівської ОТГ, а саме Бірківська і Седлищенська АЗПСМ, – йдеться на сайті Волинської ОДА. Також  автомобілі придбали для Тойкутівської, Вишнівської, Дубечненської, Затурцівської,  Прилісненської,  Уховецької, Павлівської, Річицької амбулаторій ЗПСМ. Разом із тим, оголошені повторні торги на придбання транспортних засобів для Піщаненської, Жидичинської, Прилуцької, Троянівської та Піщанської амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Слід зазначити, що ці авто – не швидкі допомоги. Вони необхідні сільським лікарям для того, щоб приїхати на прийом до пацієнта у віддалених селах, особливо, якщо людина за станом здоров’я не може прийти на обстеження в амбулаторію. Тож автомобіль прибирає відстань між лікарем та пацієнтом.

Загалом для лікарів Волині придбають 15 автомобілів, вартість одного складає близько 500 тис. грн. Окрім того, у рамках програми «Сільська медицина» в області триває будівництво 15 амбулаторій нового типу.

Відділ внутрішньої політики, організаційної роботи
та інформаційних технологій апарату районної
державної адміністраці

2019-03-28
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх