ВІДКРИТО СПОРТЗАЛ У СЕДЛИЩЕНСЬКОМУ ЛІЦЕЇ

Світлина від Любешівська районна газета "Нове життя".

Учні Седлищеньского ліцею, напевне, як ніхто знають, як це займатись фізкультурою на коридорі, коли розстелені гімнастичні мати та стоять столи для настільного тенісу. Навчається в даному закладі 355 учнів, тоді як школа розрахована лише на 200. Зважаючи на велику кількість дітей, приміщень не вистачає. Тому навчання проходить у дві зміни. За актовий зал тут служить найбільший клас, а за спортивний зал – коридор школи. Проте, такі незручності тривали, допоки тривало будівництво спортивної зали.

І сьогодні, 22 березня 2019 року, в Седлищенському ліцеї свято – відбулось довгоочікуване відкриття добудови спортивної зали за участю голови обласної державної адміністрації Олександра Савченка.

Також серед почесних гостей –  заступник голови облдержадміністрації Валентин Цьось, голова Любешівської районної державної адміністрації Сергій Фесик, селищний голова Олег Кух, генеральний директор «Луцьккомунбут» Ігор Швець, керівники структурних підрозділів  райдержадміністрації та селищної ради.

– Я пам’ятаю, як ми сюди вперше приїхали – це був щось уявне і перспективне на спортзал. А зараз – сучасне, нове, комфортне приміщення. Вірю, що через декілька років Волинь отримає нових чемпіонів з різних видів спорту, – зазначив Олександр Ілліч. І в свою чергу, очільник області подарував м’ячі, волейбольну сітку та гімнастичні мати.

З вітальним словом до школярів та присутніх батьків на святі звернувся голова райдержадміністрації Сергій Фесик, висловивши надію, що новий спортзал стане справжнім осередком фізичного виховання, сприятиме формуванню потенційного олімпійського резерву, допоможе виростити здорове покоління.

Нагадаємо, що будівництво спортивної зали розпочали у 2017 році. Його кошторисна вартість становить 6 млн 987 тис. грн. З Державного фонду регіонального розвитку виділили на добудову понад 6 млн грн.. Долучилися також місцеві бюджети: 328,5 тис. грн у 2017 році виділили з районного бюджету, а 395,559 тис. грн – кошти ОТГ у 2018 році.

Добудова об’єднала в собі три приміщення школи – їдальню та спортзал із навчальними класами.

Що ж стосується спортзали, то це велике та просторе місце для занять спортом із сучасною вентиляцією та великими вікнами. Окрім того, передбачені санвузли, дві роздягальні, а також окремі душові. Є тут і кімната для спортінвентаря. Тож нині школярі мають всі умови для комфортного навчання та заняття спортом.

Відділ внутрішньої політики, організаційної роботи
та інформаційних технологій апарату районної
державної адміністрації

Світлина від Любешівська районна газета "Нове життя".

Світлина від Любешівська районна газета "Нове життя".

Світлина від Любешівська районна газета "Нове життя".

Світлина від Любешівська районна газета "Нове життя".

2019-03-25
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх