Шановні працівники податкової та митної служби України

Картинки по запросу Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!З часів здобуття незалежності нашою країною ви завжди були на передовому рубежі захисту її економічної безпеки. Сьогодні від вашої мужності та професіоналізму також залежить мирне життя наших громадян і здатність України захистити свій вибір на здобуття кращої долі, демократії і процвітання.

Ви сприяєте зміцненню фінансової дисципліни, поступовому наведенню порядку в розрахунках і платежах, наповненні бюджету.

Завжди пам’ятайте – якість вашої роботи безпосередньо впливає, на розвиток і покращення всього комплексу соціально-економічних питань району та створення умов для подальшої інтеграції України у світове співтовариство.

Шановні працівники податкової та митної справ України! Бажаю вам принциповості і відповідальності в повсякденній роботі. Нехай кожен день наповнює вас енергією, дарує оптимізм і наснагу. Вам і вашим родинам – Миру, міцного здоров’я, щастя, нових професійних досягнень і благополуччя.

 

З повагою

голова районної ради Петро Нагорний

2019-03-18
Опубліковано

Вітальне слово Голови Районної ради

Нагорний П.Н.Щиро вдячний Вам за те,
що завітали на офіційний сайт
Любешівської районної ради.

З повагою, голова
Любешівської районної ради
Петро Никонович Нагорний.

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх