Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Картинки по запросу Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Висловлюю вдячність усім, хто своєю наполегливою, самовідданою працею створює комфортні умови для проживання громадян Любешівщини, забезпечує благоустрій, охайність і чистоту вулиць населених пунктів, надає доступні та якісні побутові послуги.

Сфера житлово-комунального господарства є однією з найважливіших та соціально значущих для розвитку і процвітання держави.

За нинішніх економічних умов підтримувати достатній рівень обслуговування населення не легко, однак ви завжди відчуваєте, що за вами стоять люди, і саме це додає вам сил у щоденній роботі, є запорукою доброго настрою кожного з нас.

Від вашого професіоналізму і сумлінності залежить загальний соціальний настрій суспільства.

Упевнений, що Ваші зусилля й надалі сприятимуть поліпшенню умов життя жителів району, забезпеченню найповнішого задоволення їхніх потреб, розширенню асортименту послуг, наближенню їх якості до міжнародних стандартів.

Дякую всім вам за щоденну напружену та відповідальну працю.

Бажаю вам міцного здоров’я, хорошого весняного настрою, благополуччя, родинного затишку, рясних матеріальних статків, нових професійних здобутків, миру та злагоди.

 

З повагою

голова районної ради                   Петро Нагорний

2019-03-17
Опубліковано

КАРТА РАЙОНУ

КАРТА РАЙОНУ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Вверх